Sport.pl

Bilety na supermecz wyprzedane. Ale mamy dla was wejściówki

W sobotę o godz. 17.30 na lubelskim Globusie piłkarze ręczni Azotów Puławy w meczu Superligi zagrają z najlepszym polskim zespołem - Vive Targi Kielce. MOSiR właśnie poinformował, że przed południem wyprzedano ostatnie bilety. Ale mamy dla was niespodziankę. Kto dziś o godz. 14.45 zadzwoni do redakcji i odpowie na pytanie (drukujemy je poniżej) otrzyma wejściówkę
Hala w Puławach pomieści tylko 700 widzów. Jako że zainteresowanie meczem Azotów z Vive Targami Kielce było ogromne, spotkanie przeniesiono do Lublina do hali Globus.

Przedsprzedaż biletów na sobotnie spotkanie, w którym wystąpi ponad połowa reprezentantów Polski, która na Euro 2014 w Danii zajęła szóste miejsce, ruszyła w zeszłym tygodniu.

Kasa, Dzidziuś...

Dziś przed południem wszystkie wejściówki zostały wyprzedane. Nie powinno to nikogo dziwić. W meczu zagrają m.in. świetny bramkarz Sławomir Szmal (ksywka "Kasa"), Karol Bielecki, Michał Jurecki ("Dzidziuś"), Piotr Chrapkowski i dwaj kadrowicze z Puław, czyli Przemysław Krajewski i pochodzący z Lublina Michał Szyba.

W Globusie zadebiutuje w roli trenera Vive Targi Tałant Dujszebajew - jeden z najlepszych w historii piłkarzy ręcznych, a teraz utytułowany szkoleniowiec.

Asystent trzech wojewodów, dyrektor Zachęty. Dziś?- Z Puław na mecz przyjedzie 600 kibiców. Z kolei zgodnie z regulaminem ligi dla Vive Targów Kielce przeznaczyliśmy 1/10 pojemności hali, czyli 420 miejsc - wyjaśnia Bednarczyk.

To jest Alinomania. Moda na Alinę WojtasJest jednak jeszcze szansa, by obejrzeć mecz Azotów z Vive na żywo. Mamy bowiem dla was cztery wejściówki!

Dzwońcie po bilety

Zdobędzie je osoba, która zadzwoni do naszej redakcji o godzinie 14.45 i odpowie na pytanie: w barwach jakich reprezentacji i w którym roku Tałant Dujszebajew zdobywał mistrzostwo świata w piłce ręcznej. Tel. 81 53 79 000.Zapraszamy do udziału w konkursie!