Co, gdzie, kiedy - kalendarz imprez sportowychKOSZYKÓWKA

I liga kobiet: AZS UMCS Lublin - Dekorex Pabianice, sobota, godz. 17, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

SIATKÓWKA

I liga mężczyzn: Avia Świdnik - Krispol Września, sobota godz. 18 w hali SP nr 7 w Świdniku.

PIŁKA RĘCZNA

Mecz towarzyski: Azoty Puławy - Stal Mielec, sobota, godz. 17, sala ZS przy ul. Popiełuszki w Kraśniku.

FUTSAL

I liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - Heiro Rzeszów, sobota, godz. 20, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie. XXII Mistrzostwa Lublina drużyn klubowych i amatorskich: sobota, godz. 11, niedziela, godz. 13.30, hala sportowa Centrum Sportu-Rekreacji Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej w Lublinie.

TURNIEJ CHARYTATYWNY

Turniej Charytatywny: sobota i niedziela, godz. 10, sala gimnastyczna Zespołu Szkół w Garbowie. W sobotę odbędzie się turniej kobiet, w niedzielę mężczyzn. Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka pieniędzy, a także kiermasz ciast. Dochód z turnieju zostanie przeznaczony na pomoc dla 7-letniej Natalki, niepełnosprawnej dziewczynki z Garbowa.

SZACHY

Turniej z cyklu "Szach królowi" - kategoria open i Turniej Młodych Talentów do lat 13, sobota, godz. 10.30, świetlica Startu przy al. Piłsudskiego 22 w Lublinie.

NARCIARSTWO

Bieg na Igrzyska: trzecia i czwarta runda cyklu Bieg na Igrzyska. Sobota, godz. 9 - sprint techniką dowolną, niedziela godz. 9, biegi interwałowe stylem klasycznym. Trasy biegowe w Siwej Dolinie w Tomaszowie Lubelskim.