Mecz Azotów z Vive Targi coraz bliżej. Bilety już w sprzedaży

W sobotę 1 lutego 2014 roku o godzinie 17.30 w lubelskiej hali Globus sympatycy piłki ręcznej będą mieli okazję swoim dopingiem wspomóc zespół puławskich Azotów, który zagra z Vive Targi Kielce. Zainteresowanie tym wielkim sportowym wydarzeniem jest ogromne, ruszyła właśnie sprzedaż biletów.
Już za nieco ponad tydzień na parkiet na "Globusie" wybiegną zawodnicy pierwszej i czwartej drużyny PGNiG Superligi mężczyzn. W obu zespołach swoje umiejętności fanom szczypiorniaka zaprezentują reprezentanci kraju, którzy grają w puławskiej i kieleckiej drużynie. W ekipie z naszego województwa jest ich dwóch - Michał Szyba i Przemysław Krajewski. Z kolei w Vive grają: Piotr Grabarczyk, Michał Jurecki, Karol Bielecki, Piotr Chrapkowski, Krzysztof Lijewski. W obu zespołach występują także zawodnicy z innych reprezentacji.

Mecz w hali Globus będzie pierwszym, jaki klubowe drużyny zagrają po kończących się powoli mistrzostwach Europy w Danii. Będzie to więc wspaniała okazja dla fanów piłki ręcznej, by podziękować swoim ulubieńcom za walkę o jak najwyższe miejsce (oby udało im się pokonać Islandię i zająć piątą lokatę) i te wieczorne horrory, jakie kadra Polski serwowała kibicom. Dodatkowym smaczkiem będzie debiut na ławce trenerskiej nowego trenera. Chodzi o urodzonego w Kirgistanie Tałanta Dujszebajewa, jednego z najlepszych piłkarzy ręcznych w historii tej dyscypliny, a po zakończeniu kariery wybitnego trenera.

Bilety w kasach od czwartku

Sprzedaż biletów za pośrednictwem internetowego portalu Kupbilet.pl ruszyła w środę, a od piątku kibice będą mogli nabywać wejściówki w kasach hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego. Będą one otwarte codziennie od godziny 15 do 19. Sprzedaż ma być prowadzona do dnia meczu lub do wyczerpania miejsc. Tak jak zapowiadali organizatorzy, ceny biletów są atrakcyjne i wahają się od 15 do 40 złotych. Za miejsca na łuku hali i za bramkami zapłacimy odpowiednio 20 zł za bilet normalny, 15 za ulgowy. Wejściówki na trybuny wzdłuż boiska kosztują nieco więcej. Bilet normalny to koszt 25, a ulgowy 20 złotych. W ofercie są też trybuny VIP, które ulokowane będą przy samym parkiecie. Żeby tam zasiąść, trzeba będzie wydać 40 złotych, ale ilość dostępnych miejsc jest najmniejsza.

Przypominamy, że bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży do 18. roku życia. Z kolei pojemność lubelskiej hali to dokładnie 4221 miejsc. Na sportowe wydarzenie takiej rangi problemów z jej wypełnieniem być nie powinno.