M這de pi趾arki U15 rozgromi造 Bia這rusinki

Reprezentacja Polski kobiet do lat 15, prowadzona przez trenera Marcina Kasprowicza, dwukrotnie okaza豉 si lepsza od pi趾arek z Bia這rusi. Mecze zosta造 rozegrane w 璚znej i Pu豉wach.
Do pierwszej potyczki Polek i Bia這rusinek dosz這 w minion sobot na stadionie G鏎nika w 璚znej. Polki okaza造 si wyj徠kowo niego軼inne dla pi趾arek zza wschodniej granicy i rozgromi造 r闚ie郾iczki a 10:0. Mecz trwa 2 x 35 minut i Polki od pocz徠ku bezdyskusyjnie zdominowa造 rywalki. Do przerwy zdoby造 pi耩 bramek, a w drugiej po這wie dorzuci造 drugie tyle. Dwa trafienia w sobotnim spotkaniu pad造 逝pem zawodniczki G鏎nika 璚zna - Kasandry Parczewskiej. M這da pi趾arka z Lubelszczyzny otworzy豉 wynik meczu ju w pierwszej minucie, a w drugiej po這wie skutecznie wykona豉 rzut karny.

Do rewan簑 dosz這 w poniedzia貫k na stadionie przy ul. Hauke-Bosaka w Pu豉wach. Polki w nieco zmienionym sk豉dzie ponownie okaza造 si lepsze, ale tym razem nie dosz這 do pogromu - mecz zako鎍zy si rezultatem 2:0 dla gospody. Ponownie na list strzelc闚 wpisa豉 si Parczewska, kt鏎a tym razem pokona豉 bramkark rywali strza貫m bezpo鈔ednio z rzutu wolnego.