Emocjonujące walki w oktagonie. Gala MMA za nami [ZOBACZ]

W lubelskiej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli rozegrano pierwszą galę organizacji Thunderstrike Fight League. Uczestnicy stoczyli w oktagonie dziewięć pojedynków w formule MMA.
Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem kibiców. Hala była wypełniona po brzegi. Zawodnicy rywalizowali na dystansie trzech pięciominutowych rund. Walczyły także panie. W walce wieczoru lublinianka Izabela Badurek nie dała najmniejszych szans Weronice Zygmunt. Zwyciężyła już w pierwszym starciu przez duszenie.

Wyniki - kat. 77 kg: Hubert Szymajda jednogłośnie wygrał z Przemysławem Fajerem; kat. 71 kg: Łukasz Bieniek pokonał Kamila Rozdzialika przez TKO w II rundzie; 67 kg: Patryk Mituła pokonał Sebastiana Kotwicę przez poddanie techniczne w I rundzie; kat. 67 kg: Jakub Jerzuchowski pokonał Piotra Jaszczuka przez poddanie w II rundzie; kat. 77 kg: Mariusz Białas pokonał Konrada Płazę przez poddanie w II rundzie; kat. 61 kg: Michał Bartoszewicz pokonał Jakuba Piesiewicza przez poddanie techniczne w II rundzie; kat. 77 kg: Damian Biłas pokonał Grzegorza Lipskiego przez poddanie w II rundzie; kat. 77 kg: Paweł Obrzut pokonał Pawła Latało przez poddanie (kontuzja) w II rundzie; kat 57 kg: Izabela Badurek pokonała Weronikę Zygmunt przez poddanie w I rundzie.