Sport.pl

Co, gdzie, kiedy - kalendarz imprez sportowych

PIŁKA RĘCZNA

Liga Mistrzyń: MKS Selgros Lublin - Buducnost Podgorica, sobota, godz. 16, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

PGNiG Superliga mężczyzn: Azoty Puławy - Gwardia Opole, sobota, godz. 18, hala MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

PIŁKA NOŻNA

III liga - piątek: Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa 13; sobota: Avia Świdnik - Resovia Rzeszów 13, Lublinianka Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 11; niedziela: Tomasovia Tomaszów Lubelski - AMSPN Hetman Zamość 13.

IV liga lubelska - piątek: Górnik II Łęczna - Stal Poniatowa 18; sobota: Ruch Ryki - Sparta Rejowiec Fabryczny 11;

Roztocze Szczebrzeszyn - Victoria Żmudź 13, Unia Krzywda - Janowianka Janów Lubelski 13.30, Powiślak Końskowola - Lutnia Piszczac 13, Orion Niedrzwica Duża - Hetman Żółkiewka 12; niedziela: Lewart Lubartów - Łada 1945 Biłgoraj 13.

Opolanin Opole Lubelskie - Orlęta Łuków 13.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: POM Iskra Piotrowice - Granit Bychawa 12.30, Iskra Krzemień - Górnik 1979 Łęczna 12

Sokół Konopnica - Polesie Kock 11, Sławin Lublin - Czarni Dęblin 11, Cisy Nałęczów - Tęcza Bełżyce 12, Piaskovia Piaski - Wisła Annopol 13.30; niedziela: Viking Leśniczówka (Poniatowa) - KS Dąbrowica 11, Unia Wilkołaz - Hetman Gołąb 11.

KOSZYKÓWKA

Memoriał Leszka Marii Roupperta, sobota, godz. 15, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

I liga kobiet, grupa A: KU AZS UMCS Lublin - Mon-Pol Płock, niedziela, godz. 18, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

MMA

Gala MMA Thunderstrike Fight League: piątek, godz. 20, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

BIEGI

XI Bieg Niepodległości: poniedziałek, godz. 12, ul. Niepodległości w Świdniku, meta wszystkich biegów na placu Konstytucji 3 Maja.

OFFROAD

Trial 4x4 Politechnika Lubelska: poniedziałek, godz. 10 w Ciecierzynie.

WSPINACZKA

Gorączka sobotniej mocy: zawody boulderowe, sobota, godz. 9, obiekty AOS przy ul. Langiewicza w Lublinie.

SZACHY

Turniej z cyklu "Szach królowi" o Puchar MKS Start, kat. open i turniej młodych talentów do lat 12, niedziela, godz. 10, świetlica Startu przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodziczek i młodzików, sobota, godz. 9, sala ZS ul. 15 PP "Wilków" AK 3 w Rykach.

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek i kadetów, poniedziałek, godz. 9, sala ZS nr 1 przy ul. Wyspiańskiego 8 w Tomaszowie Lubelskim.