Co, gdzie, kiedy - kalendarz imprez sportowych

PIŁKA RĘCZNA

Eliminacje Mistrzostw Europy kobiet: Polska - Czechy, niedziela, godz. 17.30, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

PIŁKA NOŻNA

III liga - sobota: Avia Świdnik - Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 13, Podlasie Biała Podlaska - AMSPN Hetman Zamość 14; niedziela: Lublinianka - Sokół Sieniawa 12, Chełmianka - Resovia 14.

IV liga - sobota: Roztocze Szczebrzeszyn - Lutnia Piszczac 15; niedziela: Lewart Lubartów - Janowianka 13, Łada Biłgoraj - Sparta Rejowiec Fabryczny 14, MKS Ryki - Victoria Żmudź 14, Unia Krzywda - Hetman Żółkiewka 14, Powiślak Końskowola - Stal Poniatowa 14, Orion Niedrzwica Duża - Orlęta Łuków 14, Górnik II Łęczna - Opolanin Opole Lubelskie 15.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Sławin Lublin - Wisła Annopol 14, Cisy Nałęczów - Hetman Gołąb 15, Piaskovia Piaski - Unia Wilkołaz 15, Wiking Leśniczówka - Czarni Dęblin 15; niedziela: Sokół Konopnica - Tęcza Bełżyce 11, Górnik 1979 Łęczna - Granit Bychawa 12, POM-Iskra Piotrowice - GKS Dąbrowica 14, Iskra Krzemień - Polesie Kock 14.

Ekstraliga kobiet: Górnik Łęczna - KKP Bydgoszcz, niedziela, godz. 11, stadion Górnika w Łęcznej

KOSZYKÓWKA

I liga kobiet: AZS UMCS Lublin -SMS PZKosz Łomianki. niedziela, godz. 19, hala przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

SIATKÓWKA

I liga mężczyzn: Avia Świdnik - Stal Nysa sobota godz. 18 -prawdopodobnie hala przy SP 7 w Świdniku

BOKS

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Boksie, sobota, godz. 16 i niedziela, godz. 10, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

Ekstraklasa kobiet: AZS UMCS Optima Lublin - AZS PWSIP Łomża, sobota, godz. 16, hala Centrum Sportu AKADEMOS przy ul. Symfonicznej 1a w Lublinie.

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Uczniowskich Klubów Sportowych, sobota, godz. 9, ZS w Kocudzy.

SPORT MASOWY

Narodowy Dzień Sportu - sobota: otwarty trening cheerleaderek, godz. 10; mecz pokazowy futbolu amerykańskiego w wykonaniu Tytanów, godz. 12; niedziela: zawody judo, godz. 10 i wspólny trening ze słynnym zawodnikiem i szkoleniowcem Ryszardem Zieniawą. Wszystkie imprezy na obiektach sportowych VI LO przy ul. Mickiewicza w Lublinie.

BIEGI Grand Prix Lublin z Biegiem Natury, sobota, godz. 11, okolice Zalewu Zemborzyckiego.