Co, gdzie, kiedy - kalendarz imprez sportowych

PIŁKA NOŻNA

I liga: Górnik Łęczna - Dolcan Ząbki, niedziela, godz. 12.30, stadion przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

III liga - sobota: AMSPN Hetman Zamość - Izolator Boguchwała 15; niedziela: Tomasovia - Lublinianka 15, Omega Stary Zamość - Chełmianka Chełm 15, Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 15.

IV liga - sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny - Orion Niedrzwica Duża 15, Opolanin Opole Lubelskie - Unia Krzywda 15; niedziela: Orlęta Łuków - Roztocze Szczebrzeszyn 16, Stal Poniatowa - Lewart Lubartów 15, Hetman Żółkiewka - MKS Ryki 15, Janowianka - Victoria Żmudź 15.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Hetman Gołąb - Wiking Leśniczówka 18; niedziela: Granit Bychawa - Cisy Nałęczów 13.30, Piaskovia Piaski - Sławin Lublin 16, Unia Wilkołaz - Sokół Konopnica 13, Wisła Annopol - Iskra Krzemień 13, Tęcza Bełżyce - POM-Iskra Piotrowice 15, Czarni Dęblin - Górnik 1979 Łęczna 14, Polesie Kock - KS Dąbrowica 15.

II Turniej o puchar przewodniczącego rady nadzorczej LW Bogdanka S.A. - sobota od godz. 9, obiekty sportowe Górnika Łęczna. Udział wezmą m.in. oldboje Jagiellonii Białystok i reprezentacje Związków Zawodowych.

KOSZYKÓWKA

I liga mężczyzn: Wikana Start Lublin - Stal Ostrów Wielkopolski, niedziela, godz. 17.30, hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

I liga kobiet: AZS UMCS Lublin - AZS Uniwersytet Warszawski, sobota, godz. 16 , hala MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

SIATKÓWKA

Benefis Tomasza Wójtowicza, mecz Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel, sobota, godz. 17, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego.

I liga mężczyzn: Avia Świdnik - MKS Będzin, sobota, godz. 18, hala SP 7 w Świdniku.

BOKS

Turniej bokserski: MSKS Gwarek Łęczna - Vistoria Ostrołęka, sobota, godz. 17, hala sportowa przy ul. Jaśminowej w Łęcznej.

BIEGI

Ogólnopolskie Biegi "Po Ziemi Biłgorajskiej" i XXI Grand Prix Polski Środkowo-Wschodniej w Biegach Ulicznych i Przełajowych, niedziela, godz. 11 (początek imprezy, bieg główny o długości 8 km rozpocznie się o 12.30). Start przy zajeździe Nadrzecze, meta na stadionie OSiR przy ul. Targowej w Biłgoraju.

REGATY

Jesienny Puchar Lublina: sobota, godz. 8 (zapisy), godz. 10 początek, niedziela, godz. 11, rozpoczęcie odbędzie się przy siedzibie YKP (lub w tawernie La Traviata) nad Zalewem Zemborzyckim.