Azoty wygra造 z rywalem w kryzysie. Posz這 ca趾iem 豉two

Azoty Pu豉wy pokona造 w sobot na w豉snym parkiecie MMTS Kwidzyn 35:27. By豉 to trzecia wygrana podopiecznych Bogdana Kowalczyka w tym sezonie.
Spotkania Azot闚 z MMTS to jeden z ligowych klasyk闚, bo od kilku sezon闚 zawsze by造 bardzo zaci皻e, a stawk cz瘰to by這 miejsce w czo堯wce PGNiG Superligi. Tym razem jednak pu豉wianie byli zdecydowanym faworytem, bo w tym sezonie MMTS spisuje si du穎 poni瞠j oczekiwa.

Nie inaczej by這 w sobot w starciu z Azotami. Kwidzynianie od pocz徠ku spotkanie nie byli w stanie dotrzyma kroku gospodarzom. Azoty ju po kwadransie mia造 trzy bramki przewagi i w zasadzie kontrolowa造 spotkanie. Do przerwy nie mo積a by這 jednak by jeszcze pewnym zwyci瘰twa gospodarzy, bo prowadzili oni 17:14.

W drugiej ods這nie meczu zawodnicy trenera Kowalczyka szybko odskoczyli rywalom. W 35. minucie by這 ju 23:17 i Azoty spokojnie zmierza造 po trzecie zwyci瘰two w tym sezonie w czwartym meczu ligowym. Ostatecznie pu豉wska dru篡na wygra豉 o鄉ioma bramkami i ma na swoim koncie tylko jedn pora磬 - z Vive Targami Kielce. Po czterech kolejkach Azoty maj zatem sze嗆 punkt闚 w ligowej tabeli.

Azoty Pu豉wy - MMTS Kwidzyn 35:27 (17:14)

Azoty: St璚zniewski - Mas這wski 10, Sobol 7, Szyba 6, Babicz 5, Kus 3, Przybylski 2, Skrabania 1, ㄊ篤a 1, Krajewski, Tylutki, Jankowski. MMTS: Szczecina, Kiepulski - Nogowski 7, Seroka 4, Sadowski 5, ζngowski 3, Genda 2, Mroczkowski 2, J璠rzejewski 1, Zadura 1, Klinger 1, Daszek 1, Rosiak. Kary: Azoty 8 min. - MMTS 8 min.

S璠ziowali: Arkadiusz So這dko i Rafa Puszkarski (Legionowo). Widz闚: 700