Co, gdzie, kiedy - kalendarz imprez sportowych

PIŁKA NOŻNA

I liga: Górnik Łęczna - Arka Gdynia, sobota, godz. 14, stadion przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.

III liga - sobota: Podlasie Biała Podlaska - Lublinianka 16; niedziela: Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 16, AMSPN Hetman Zamość - Polonia Przemyśl 16, Omega Stary Zamość - Resovia Rzeszów 16, Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Sanok 16.

IV liga - sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny - Powiślak Końskowola 16, Orlęta Łuków - Ruch Ryki 16; niedziela: Orion Niedrzwica Duża - Unia Krzywda 16, Górnik II Łęczna - Roztocze Szczebrzeszyn 15, Opolanin Opole Lubelskie - Lewart Lubartów 16, Stal Poniatowa - Łada Biłgoraj 15, Hetman Żółkiewka - Victoria Żmudź 16, Lutnia Piszczac - Janowianka Janów Lubelski 15.

Lubelska klasa okręgowa - sobota: Piaskovia Piaski - Viking Leśniczówka (Poniatowa) 16 , Hetman Gołąb - POM Iskra Piotrowice 18; niedziela: Granit Bychawa - Sławin Lublin 14, Cisy Nałęczów - Sokół Konopnica 16, Unia Wilkołaz - Iskra Krzemień 13, Wisła Annopol - Górnik 1979 Łęczna 14, Tęcza Bełżyce - KS Dąbrowica 16, Czarni Dęblin - Polesie Kock 14.

Infinite JuniorCup: międzynarodowy turniej młodzieżowy, niedziela, godz. 9, obiekty sportowe Górnika Łęczna.

PIŁKA RĘCZNA

PGNiG Superliga kobiet: MKS Lublin - Start Elbląg, sobota, godz. 14.30, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

I liga mężczyzn: AZS UMCS Lublin - ŚKPR Świdnica, sobota, godz. 18, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

LEKKOATLETYKA

Dycha do maratonu: bieg na 10 km, niedziela, godz. 11 , start i meta - okolice tamy na Zalewie Zemborzyckim w Lublinie.

TENIS STOŁOWY

Ekstraklasa kobiet: AZS UMCS Optima Lublin - KTS ZAMEK Tarnobrzeg, sobota, godz. 16, hala Centrum Sportu Akademos przy ul. Symfonicznej 1a w Lublinie.

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodziczek i młodzików, sobota, godz. 9 sala ZS nr 1 przy ul. Wyspiańskiego 8 w Tomaszowie Lubelskim.

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek i kadetów, niedziela, godz. 9, sala Publicznego Gimnazjum w Stróży.

GOALBALL

Mistrzostwa Polski: piątek - niedziela, hala Startu przy al. Piłsudskiego w Lublinie.

ZAPASY

Drużynowe klubowe mistrzostwa Polski juniorów: w stylu wolnym, sobota, godz. 9, sala gimnastyczna przy Gimnazjum w Spiczynie.

ŻUŻEL

I liga - play-off: Lubelski Węgiel KMŻ - Lokomotiv Daugavpils, niedziela, godz. 18, tor przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.