Kadra z Gortatem w Lublinie! Można już kupić bilety

Pod koniec sierpnia Lublin stanie się na kilka dni koszykarską stolicą Polski. Wszystko za sprawą reprezentacji, która nad Bystrzycą rozegra jedyne mecze kontrolne w kraju przed wyjazdem na EuroBasket.
W dniach 23-25 sierpnia reprezentacja Polski gościć będzie Szwecję, Ukrainę i Wielką Brytanię. W tym czasie do kadry biało-czerwonych dołączyć powinien już Marcin Gortat. Jeśli chodzi o rywali Polaków w Lublinie, to być może zobaczymy znanych z gry w NBA Jonasa Jerebko z Detroit Pistons i Jeffery'ego Taylora z Charlotte Bobcats. Reprezentację Ukrainy prowadzi natomiast znany trener Mike Fratello. W Lublinie reprezentacja Polski rozegra cztery spotkania sparingowe, ale jedno z nich (czwartkowe z Wielką Brytanią) będzie zamknięte dla publiczności i mediów.

Terminarz spotkań rozgrywanych w Lublinie: 23 sierpnia (piątek) - godz. 16.30: Wielka Brytania - Szwecja, godz. 19: Polska - Ukraina; 24 sierpnia (sobota) - godz. 15.30: Ukraina - Szwecja, godz. 18: Polska - Wielka Brytania; 25 sierpnia (niedziela) - godz.18: Polska - Szwecja.

Ceny biletów: 15 zł ulgowe i 30 zł normalne na niedzielę oraz odpowiednio 20 zł i 40 zł w dniach, kiedy są dwa spotkania. Karnety na wszystkie trzy dni kosztują odpowiednio 40 zł i 80 zł. Wejściówki nabyć można na stronie internetowej www.kupbilet.pl.