Harce na piasku. Pod Zamkiem turniej gwiazd rozpoczęty [zdjęcia]

Na piątek i sobotę plac Zamkowy zmienił się w boisko do plażowej piłki nożnej. Rozpoczął się Beachsoccer & Bikini Fashion Night.
Impreza zaczęła się od turnieju ekstraklasy o mistrzostwo Polski w plażówce. Zawody te będą odbywały się także w sobotę od godz. 11 do 18. Nie lada emocje czekają kibiców wieczorem. Formuła imprezy jest bardzo ciekawa, bo mecze będą przeplatane różnego rodzaju występami, koncertami i konkursami. O godz. 20.35 w sobotę ruszy turniej gwiazd sportu i artystów. Swój udział w nim zapowiedzieli między innymi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Jacek Bąk, Jacek Krzynówek, Tomasz Hajto czy Radosław Majdan. Zagrają także karatecy Justyna Marciniak i Daniel Iwanek. Być może wybiegną na piasek także piłkarze ręczni i koszykarze. Wśród artystów obejrzymy między innymi Piotra Włodarczyka, Piotra Zelta czy braci Mroczków.

Imprezę poprowadzą Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru i aktorka Joanna Koroniewska. Natomiast na zakończenie imprezy - o godz. 22.15 reprezentacja Polski zmierzy się z mistrzem Europy Szwajcarią.