Gol w końcówce dał Wiśle zwycięstwo

Bramka Michała Budzyńskiego w 89. minucie spotkania dała Wiśle Puławy zwycięstwo w zaległym meczu II ligi, w którym ?Duma Powiśla? podejmowała Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Puławianie wygrali z przedostatnią ekipą w tabeli 2:1.
Pierwsza połowa meczu toczyła się pod dyktando wyżej notowanych gospodarzy. Podopieczni Jacka Magnuszewskiego panowali w środku pola i często zagrażali bramce Michała Bigajskiego. "Dumie Powiśla" wciąż brakowało jednak skuteczności, która pozwoliłaby jej piłkarzom na objęcie prowadzenia.

Udało się to dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania. Co prawda jeszcze strzał z rzutu wolnego wykonywany przez Konrada Nowaka udało się Bigajskiemu sparować, jednak przy dobitce Szymona Martusia golkiper gości był już bezradny. Świt jednak nie złożył broni i zdołał wyrównać. W 77. minucie dokonał tego wpuszczony na boisko kilka minut wcześniej Rafał Melon, który wykończył akcję ekipy z Nowego Dworu Mazowieckiego strzałem na pustą bramkę. Gdy wydawało się już, że spotkanie w Puławach zakończy się remisem 1:1, gospodarze potwierdzili piłkarską maksymę, że zawsze trzeba grać do końca. Na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry strzałem głową dośrodkowanie z rzutu wolnego na bramkę zamienił Michał Budzyński i ostatecznie Wisła mogła po końcowym gwizdku cieszyć się z wygranej 2:1.