Co, gdzie, kiedy - kalendarz imprez sportowych

PIŁKA NOŻNA

I liga: GKS Bogdanka - Flota Świnoujście, niedziela, godz. 12.30, stadion przy al. Jana Pawła II w Łęcznej. Przed spotkaniem w okolicach stadionu odbędzie się pokaz zabytkowych samochodów.

II liga wschodnia: Motor Lublin - Unia Tarnów, sobota, godz. 12, stadion przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

III liga lubelsko-podkarpacka - sobota: Chełmianka - Polonia Przemyśl, godz. 17; Avia Świdnik - Orlęta Łuków, godz. 11; niedziela: Stal Kraśnik - Stal Sanok, godz. 17; Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno, godz. 17; Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin, godz. 17; Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała, godz. 15.

IV liga lubelska - sobota: Omega Stary Zamość - Lewart Lubartów 14; Opolanin - Stal Poniatowa 17; Sparta Rejowiec Fabryczny - Podlasie II Biała Podlaska 17; Lutnia Piszczac - GKS II Bogdanka 16; Ruch Ryki - Orion Niedrzwica Duża 17; niedziela: Włodawianka - AMSPN Hetman Zamość 17, Janowianka Janów Lubelski - Huczwa Tyszowce 16, Victoria Żmudź - Roztocze Szczebrzeszyn 17

Lubelska klasa okręgowa - piątek: Sławin Lublin - Piaskovia Piaski 17.30; sobota: Unia Wilkołaz - Cisy Nałęczów 16, Granit Bychawa - GKS Niemce 11, Wisła Annopol - Tajfun Ostrów Lubelski 14.30; niedziela: POM Iskra Piotrowice - Polesie Kock 17, Iskra Krzemień - Powiślak Końskowola 14, Pogoń 07 Lubartów - KS Dąbrowica 14, Czarni Dęblin - Hetman Gołąb 14.

Makroregionalna liga juniorów starszych: GKS Bogdanka - KSZO Ostrowiec Junior Świętokrzyski, niedziela, godz. 16

Makroregionalna liga juniorów młodszych: Motor Lublin - KSZO Ostrowiec Junior Świętokrzyski, niedziela, godz. 16.

RUGBY

Ekstraliga: Budowlani Lublin - Posnania Poznań, sobota, godz. 14, stadion przy ul. Krasińskiego w Lublinie.

REKREACJA

Parada Rowerowa: sobota, godz. 10, plac Łokietka w Lublinie. Zapisy od godz. 8. Rowerzyści przejadą trasę z Lublina do Nałęczowa.

Przejazd nowym odcinkiem S17: niedziela, godz. 10-18. Odcinek trasy pomiędzy Bogucinem a Kurowem.

TENIS STOŁOWY

XV turniej o Grand Prix Lublina, sobota, godz. 10 (żacy do lat 10); godz. 10.30 (kat. open), sala SP nr 51 przy ul. Bursztynowej 22.