Juniorzy powalczą o awans do finału Srebrnego Kasku

W środę w Lublinie odbędzie się półfinał Srebrnego Kasku. W zawodach wystartują najzdolniejsi polscy juniorzy z Bartoszem Zmarzlikiem i Piotrem Pawlickim na czele.
Obsada lubelskiego półfinału Srebrnego Kasku prezentuje się bardzo ciekawie. W większości są to bowiem zawodnicy, którzy na co dzień startują w ENEA Ekstralidze i uważani są za wielkie talenty. Niektórzy pokazali już zresztą, co potrafią, w dorosłym speedwayu. W tamtym roku Zmarzlik pojechał z "dziką kartą" w Grand Prix w Gorzowie Wielkopolskim i stanął na najniższym stopniu podium.

Warto też z pewnością zobaczyć w akcji wielkie talenty z Leszna, a więc Piotra Pawlickiego oraz Kamila Adamczewskiego (teraz reprezentującego Falubaz Zielona Góra). W tej stawce znalazł się też reprezentant Lubelskiego Węgla KMŻ Mateusz Łukaszewski, który liczy na awans do finału.

Początek środowych zawodów o godz. 17. Bilet kosztuje 10 zł, a program zawodów 5 zł.

Lista startowa:

1. Mateusz Łukaszewski, 2. Bartosz Zmarzlik, 3. Patryk Malitowski, 4. Adrian Cyfer, 5. Adam Strzelec, 6. Alex Zgardziński, 7. Mateusz Borowicz, 8. Kamil Adamczewski, 9. Tobiasz Musielak, 10. Marcin Bubel, 11. Piotr Pawlicki, 12. Łukasz Sówka, 13. Wojciech Lisiecki, 14. Damian Michalski, 15. Oskar Fajfer, 16. Rafał Malczewski, R1. Łukasz Kret, R2. Kacper Woryna.