W Motorze zagrają panie! Reaktywacja kobiecej drużyny

Motor Lublin SA ogłosił reaktywację kobiecej sekcji piłkarskiej. Panie w ?żółto-biało-niebieskich? strojach zagrają po trzech latach przerwy w istnieniu drużyny kobiet.
Kobiecy zespół Motoru występował w latach 2004-2010 w II lidze. Za największe sukcesy sekcji pań uznać można dwukrotny awans do finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Teraz, po trzyletniej przerwie, "żółto-biało-niebieskie" będą chciały nawiązać do tych wyników, a z czasem je poprawić.

Reaktywacja sekcji możliwa jest dzięki znalezieniu przez klub sponsora, który zgodził się wesprzeć właśnie drużynę pań. Obecnie Motor ogłosił nabór zawodniczek, które chciałyby spróbować swoich sił w profesjonalnej piłce właśnie w barwach ekipy znad Bystrzycy. Klub zachęca do zgłaszania się również piłkarek, które mają już za sobą występy na ligowych boiskach. Wszelkich informacji udziela była zawodniczka Motoru Agnieszka Olech pod nr. tel: 725 492 121.

W naszym województwie najsilniejszym zespołem kobiecym bez wątpienia jest Górnik Łęczna. "Zielono-czarne" obecnie zajmują trzecie miejsce w tabeli Ekstraligi.