Wisła Puławy wywalczyła remis w 95 minucie

W sobotnim meczu grupy wschodniej II ligi Wisła Puławy zremisowała na swoim boisku ze Zniczem Pruszków 1:1. Gospodarze gola na wagę punktu zdobyli w doliczonym czasie gry.
Choć przez większość spotkania na tablicy wyników widniał remis, to bliżej wygranej byli goście. Znicz zdobył bramkę w 84 minucie, po samobójczym trafieniu Wojciecha Jakubca.

Wiślacy zagrali jednak ambitnie do samego końca i za swoją postawę zostali nagrodzeni w 95 minucie meczu, gdy Michał Budzyński trafił do siatki przyjezdnych i uratował puławianom remis.

Wisła Puławy 1 (0)

Budzyński 90+5

Znicz Pruszków 1 (0)

Jakubiec 84 - samobójcza

Wisła: Penkowec - Orzędowski, Jakubiec Ż, Skórnicki (57. Kursa), Budzyński ? Wiącek Ż, Masksumiuk, Pożak (63. M.Nowak Ż), Charzewski (76. Nowosielski) - Martuś, K.Nowak

Znicz: Pazdan - Banaszewski (83. Kubicki), Bochenek Ż, Charabąszcz (77. Michalski), Jędrych ? Jędrzejczyk Ż, Kucharski, Paluchowski, Rackiewicz (83. Zawodziński) - Tomas, Zapaśnik.

Widzów: 700. Sędziował: Sebastian Rasmus (Toruń)