Boljević katem Bogdanki. Porażka łęcznian z Cracovią

Pierwszoligowy GKS Bogdanka nie sprostał pretendującej do awansu Cracovii. Drużyna z Łęcznej przegrała u siebie 0:2 (0:1), a oba gole zdobył Vladimir Boljević.
Była to druga w tym sezonie porażka łęcznian na własnym stadionie. Mecz fatalnie rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już w pierwszej minucie stracili bramkę. Fatalny błąd w obronie popełnił Tomasz Midzierski, który nie trafił w piłkę, próbując ją wybić, a Vladimir Bojlević bezlitośnie to wykorzystał, przejmując futbolówkę i lobem przerzucając ją nad bezradnym Pawłem Sochą. Bogdanka przejęła inicjatywę, ale gościom zagrażała raczej tylko ze stałych fragmentów gry. Cracovia natomiast często się odgryzała - słupek bramki łęcznian obił w 13. minucie

W drugiej połowie zespół z Krakowa wciąż bardzo mądrze się bronił, a Bogdanka waliła głową w mur. W 83. minucie wynik meczu na 2:0 ustalił Bojlević, który wykończył świetną kontrę gości.

W kolejnym spotkaniu 3 maja GKS zagra u siebie z Olimpią Grudziądz.