Sport.pl

Co, gdzie, kiedy - kalendarz imprez sportowych

PIŁKA RĘCZNA

PGNiG Superliga kobiet: SPR Lublin - Piotrcovia Piotrków Trybunalski, sobota, godz. 17, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

PGNiG Superliga mężczyzn: Azoty Puławy - Stal Mielec, niedziela, godz. 19, hala MOSiR przy al. Partyzantów w Puławach.

II liga mężczyzn: AZS UMCS - Orlen Wisła II Płock, sobota, godz. 13.20, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

PIŁKA NOŻNA

Mecz sparingowy: Bogdanka Łęczna - Radomiak Radom, sobota, godz. 12.30 w Łęcznej.

KOSZYKÓWKA

I liga mężczyzn: Wikana Start Lublin - Znicz Basket Pruszków, sobota, godz. 19, hala MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy

al. Zygmuntowskich w Lublinie.

I liga kobiet: AZS UMCS Lublin - MON-POL Płock, sobota, godz. 14, hala MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy

al. Zygmuntowskich w Lublinie.

SIATKÓWKA

III liga kobiet: AZS AWF Biała Podlaska - Tempo Chełm, sobota, godz. 16, hala ZWWF w Białej Podlaskiej.

Eliminacje o wejście do II ligi mężczyzn: Eska Janów Lubelski - Zakład Karny Biała Podlaska, sobota, godz. 17, hala SP 3 w Janowie Lubelskim; Cisy Nałęczów - Cukrownik Pszczółka Lublin, godz. sobota 19, hala ZS przy ul. Spółdzielczej w Nałęczowie

III liga mężczyzn

Chemik Puławy - Perła Telatyn, sobota, godz. 15, hala ZSO 1 przy ul. Kaniowczyków w Puławach; KS CKFiS Bełżyce - Kresy Dołhobyczów, sobota, godz. 18, hala CKFiS przy ul. Wilczyńskiego w Bełżycach

FUTSAL

I liga: AZS UMCS Lublin - Gaf-Jasna Zielona Góra, sobota, godz. 19.30, hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.

HOKEJ

II liga: LHT Lublin - Hokejmania Sanok, sobota, godz. 22.30, lodowisko Icemania, przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

JUDO

Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w judo w kategoriach młodzieżowych z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny - I edycja, niedziela, godz. 11.30, hala AOS przy ul. Langiewicza 22. KARATE TRADYCYJNE

Lubelska Liga Karate'2013, niedziela, godz. 12, hala OSiR przy ul. Targowej w Biłgoraju.

JEŹDZIECTWO

Cavaliada Tour - Międzynarodowe Zawody CSI2*, piątek, sobota, niedziela od godz. 8, Targi Lublin S.A. przy ul. Dworcowej (Park Ludowy).

TENIS STOŁOWY

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodziczek i młodzików, sobota, godz. 9, sala ZS nr 6 przy ul. Kalinowej 5a w Zamościu.

SNOWBOARD

Konkurs freestyle'owy o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka, niedziela, godz. 12, snowpark przy hali Globus, ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie. 

SZACHY

Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny, niedziela, godz. 10 (zapisy od godz. 9), sala SP w Chodlu.